Abasto Hotel Muenchen Feldmoching

ex. Abasto Hotel Munchen Feldmoching
Μόναχο, Γερμανία View on map
8.4 Πολύ καλό Βασισμένο σε 2728 σχόλια
Από US$ 69 US$ 60 ανά νύχτα
Όφελος 13%
Άφιξη
26 Σεπ 2026
Αναχώρηση
27 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
  • Δωρεάν ακύρωση
    σε πολλά δωμάτια
  • Χωρίς έξοδα κράτησης
    Πληρωμή στο ξενοδοχείο
  • Ασφαλής κράτηση
    Τα δεδομένα σας είναι ασφαλή
  • Εγγύηση καλύτερης τιμής
    Βρήκατε καλύτερη τιμή;

Γιατί οι επισκέπτες επιλέγουν το Abasto Hotel Muenchen Feldmoching

  • Μετρό & Τρένο
    50 μέτρα απόσταση
  • Φτηνό Πάρκινγκ
    1€ ανά ημέρα
  • BRUSKO Grill
    Μεσογειακή κουζίνα
  • Πρωινό Μπουφές
    Φρέσκα αρτοσκευάσματα
  • Δίπλα σε Rewe
    Σουπερμάρκετ & φούρνος
  • Ενοικίαση Ποδηλάτων
    Δωρεάν για επισκέπτες

Επισκόπηση

Το άνετο Abasto Hotel Muenchen Feldmoching περιλαμβάνει 120 δωμάτια με θέα στην πόλη, καθώς βρίσκεται σχεδόν 4 χλμ. από το Ανάκτορο Σλάισχαϊμ. Οι επιχειρηματίες ταξιδιώτες θα εκτιμήσουν Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους και την πρόσβαση σε φωτοτυπικό και γραφείο.

Αυτό το ξενοδοχείο 3 αστέρων βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Sea Life Aquarium München, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα όπως το Ολυμπιακό Πάρκο Μονάχου βρίσκονται σε απόσταση περίπου 15 λεπτών με αυτοκίνητο. Το άνετο Abasto Hotel Muenchen Feldmoching απέχει 50 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Feldmoching και σχεδόν 4,1 χλμ. από το Μουσείο της BMW. Για να εμπλουτίσετε την ιστορική σας γνώση, επισκεφθείτε το Παλάτι Νίμφενμπουργκ, που βρίσκεται περίπου 20 λεπτά με αυτοκίνητο από το ξενοδοχείο. Η στάση λεωφορείων BMW Pendelbus βρίσκεται επίσης σχεδόν 100 μέτρα από το κατάλυμα.

Τα υποαλλεργικά δωμάτια έχουν ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και σύγχρονες εγκαταστάσεις που περιλαμβάνουν δωρεάν ασύρματο internet και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια. Τα απαραίτητα για το μπάνιο περιλαμβάνουν walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα καθώς και στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου για επιπλέον άνεση.

Το Abasto Hotel Muenchen Feldmoching προσφέρει στους πελάτες μπουφέ πρωινού κάθε μέρα. Οι επιλογές φαγητού περιλαμβάνουν πιάτα μεσογειακής κουζίνας στο εστιατόριο Brusko Grill. Οι πελάτες είναι ευπρόσδεκτοι στο lounge μπαρ.

  • Άφιξη
    από 15:00 έως 23:59
  • Αναχώρηση
    έως 11:00
  • Κατηγορία ξενοδοχείου
    3 αστέρων
Abasto Hotel Muenchen Feldmoching
Οι συμβουλές μας

Πρέπει να κάνετε κράτηση στο Abasto Hotel Muenchen Feldmoching;

Ιδανικό για εσάς αν
  • Θέλετε δωμάτιο με θέα στην πόλη, μοντέρνο σχεδιασμό και ηχομόνωση.
  • Θέλετε βίγκαν πρωινό και παραδοσιακή βιετναμέζικη κουζίνα στο εστιατόριο Kolin.
Ίσως να το προσπεράσετε αν
  • Χρειάζεστε ιδιωτικό χώρο στάθμευσης χωρίς επιπλέον χρέωση - χρεώνεται 1€ την ημέρα.
Ιδανικό για
  • Την άμεση πρόσβαση σε σταθμό τρένου και μετρό σε απόσταση 50 μέτρων

Παροχές του Abasto Hotel Muenchen Feldmoching

Γενικά
  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Χρηματοκιβώτιο
  • 24ωρη υποδοχή
  • Γρήγορο check-in/ -out
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Δωμάτια/ εγκαταστάσεις για ΑΜΕΑ
  • Πρόσβαση με αναπηρική καρέκλα
  • Ασφάλεια
  • Υποαλλεργικά δωμάτια
  • Ανελκυστήρας
  • Μηχάνημα ΑΤΜ
  • Καφετέρια
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
  • Τουαλέτα για άτομα με ειδικές ανάγκες
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί
Γεύματα
  • Εστιατόριο
  • Σνακ Μπαρ
  • Μπαρ/ Lounge
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα
  • Ειδικά διαιτητικά μενού
Abasto Hotel Muenchen Feldmoching Υπηρεσίες επισκεπτών
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Υπηρεσίες καταστημάτων
  • Ποτό καλωσορίσματος
  • Φαξ/φωτοτυπικό
Ανέσεις δωματίου
  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Παράθυρα με ηχομόνωση
  • Ταράτσα
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • Νεροχύτης στο δωμάτιο
  • LCD TV
  • Ρολόι ξυπνητήρι ΑΜ/FM
  • Βρεφικές κούνιες
  • Παρκέ δάπεδο

Πολιτικές

Το Abasto Hotel Muenchen Feldmoching εφαρμόζει τους παρακάτω όρους σε όλες τις κρατήσεις.
Check-in / Check-out
Άφιξη
από 15:00 έως 23:59
Αναχώρηση
έως 11:00
Σημαντικές πληροφορίες

Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας

Ευχαριστώ για την εγγραφή

Κλείσιμο
Άφιξη
26 Σεπ 2026
Αναχώρηση
27 Σεπ 2026
Επισκέπτες
2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
Επιλέξτε τις ημερομηνίες
για να δείτε τις προσφορές